Sale!

Rhubarb, 1 lb bunch

$5.00 $3.00

What is there to say? This tart treasure can be made into curd, jam, syrup, pie, and it’s only available in spring. Get it while you can! 1lb is about 4 cups, which is typical for a pie.
Locally grown, IPM

My new favorite way to eat rhubarb:  https://www.bonappetit.com/recipe/rhubarb-custard-cake

Out of stock

SKU: rhubarb-1-lb-bunch Category: